Zabiegi medycyny estetycznej przy pomocy Morpheus8

Zabiegi medycyny estetycznej przy pomocy Morpheus8

Morpheus8 to maszyna, która dzięki nakłuciom przy pomocy specjalnych igiełek, pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny, a już istniejące stymuluje do obkurczania się.

Jak działa Morpheus8?

Na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ znaleźć można urządzenie najnowszej generacji, które pomaga odbudować i zregenerować skórę. Zabieg przy użyciu Morpheus8 to radiofrekwencja mikroigłowa. Polega ona na mikronakłuwaniu skóry oraz podgrzewaniu jej przy pomocy fal radiowych. Jest to minimalnie inwazyjne, modułowe rozwiązanie frakcyjne, które służy do podskórnej przebudowy tkanki tłuszczowej, na całym ciele.Aplikator tej maszyny wyposażony jest w dwadzieścia cztery igły, izolowane. Po wprowadzeniu ich do skóry obkurczają tkankę łączną, a także koagulują tkankę tłuszczową. W tym samym czasie prąd RF, które przepływa w kierunku powierzchni skóry, podgrzewa ja objętościowo, aż do temperatury, która znajduje się poniżej progu uszkodzenia termicznego. Głębokość nakłuć uzależniona jest od obszaru działania i pozostaje cały czas pod kontrolą.Głowica Morpheus8 posiada potrójne działanie. Jest to możliwość ogrzania objętościowego, koagulację tkanki tłuszczowej i łącznej oraz ablację, która powoduje poprawę powierzchni skóry i jej kolorytu. Głowica ta może być stosowana zarówno na skórę twarzy, jak i ciała.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania to przeprowadzenia tego zabiegu?

Zabiegi z zastosowaniem Morpheus8 przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają wiotką skórę twarzy i ciała, posiadają zmarszczki i bruzdy oraz blizny, które pozostały po trądziku. Powinny z nich skorzystać osoby, którym przeszkadzają rozstępy i cellulit, łojotok i rozszerzone pory.Przeciwwskazaniami do użycia Morpheus8 są: ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, wszystkie stany zapalne skóry, takie jak opryszczka, rany, otarcia, zaburzenia onkologiczne, żylaki i zmiany naczyniowe.

Na co zwrócić uwagę po zabiegu?

Skuteczność zabiegu zależeć będzie w dużym stopniu od jakości maszyn do niego użytych. Sprawdzone urządzenia znaleźć można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.Po udanym zabiegu należy pamiętać o nawilżaniu skóry. Unikać należy słońca, solarium, a także sauny. Na pewien okres zrezygnować trzeba z basenu i z siłowni. W ciągu pierwszej doby nie powinno się także stosować makijażu.

Efektem prawidłowo przeprowadzonego zabiegu jest piękna, odmłodzona skóra.