Laser diodowy do usuwania naczynek

Laser diodowy do usuwania naczynek

Wszelkie niedoskonałości skórne szczególnie dla kobiet stanowią problem. Panie poświęcają wiele czasu by je zakryć lub usunąć.
Do usunięcia niektórych zmian konieczna jest wizyta w gabinecie kosmetycznym lub gabinecie medycyny estetycznej. Do takich niedoskonałości zaliczamy popękane naczynka.

Klinika Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda

W Klinice Żmuda wykonywane są zabiegi upiększające oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Do każdego przypadku podchodzi się indywidualnie, co przekłada się na jakość i efektywność wykonywanych zabiegów.Jednym z zabiegom jest usuwanie naczynek krwionośnych. Do tego celu wykorzystywana jest nowa metoda emitująca wiązkę światła. W wyniku naświetlenia ściany naczyń krwionośnych ulegają uszkodzeniu, zamykają się, a po krótkim czasie samoistnie znikają. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera diodowego Capilase 980 nm.Wszystkie informacje na temat zabiegu i jego kosztów można uzyskać w klinice, telefonicznie lub na stronie internetowej – https://www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/.

Wskazania i przeciwskazania do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu specjaliści przeprowadzą dokładny wywiad i sprawdzą stan skóry. Niestety istnieją choroby, które wykluczają pacjenta od przeprowadzenia zabiegu. Zaliczamy do nich: choroby nowotworowe, wirusowe, dermatologiczne i ogólnoustrojowe. Osoby po intensywnej ekspozycji skóry na słońce także powinny wstrzymać się od zabiegu do czasu aż skóra osiągnie naturalny odcień.Do zabiegu kwalifikują się osoby, które posiadają na twarzy lub ciele nieestetyczne, popękane naczynka, naczyniaki lub punkty rubinowe. Laser diodowy pomaga także leczyć trądzik różowaty.

Zalety lasera diodowego

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera diodowego Capilase 980 nm są bezpieczne, urządzenie posiada certyfikat medyczny CE. W trakcie zabiegu i po nim nie odczuwa się dolegliwości bólowych. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, szerokie spektrum zastosowania sprawia, że można go stosować zarówno na twarzy, jak i na innych częściach ciała. Zabieg jest bezinwazyjny, nienaruszana jest ciągłość naskórka.