Laserowe zamykanie naczynek poprawia urodę

Laserowe zamykanie naczynek poprawia urodę

Kosmetologia estetyczna to dziedzina medycyny, która przechodzi błyskawiczny rozwój i oferuje dziś wiele możliwości, aby skutecznie pozbyć się problemów zdrowotnych, a także poprawić wygląd skóry. Jednym z zabiegów, jaki jest polecany pacjentom, to laserowe zamykanie naczynek.

Laser dla zdrowia

Kliniki kosmetologii estetycznej to miejsca, które są odwiedzane z różnych powodów. Dla wielu osób istotne są względy zdrowotne. Choroby i defekty skórne to nie tylko kwesta urody, ale właśnie zdrowia. Nieleczone, zaniedbane, mogą pogorszyć ogólny stan zdrowia pacjenta.

Dzięki zamykaniu naczynek laserem www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ można zwalczyć m.in. takie przypadłości jak trądzik różowaty, rumienie, punkty rubinowe czy naczyniaki

Laser dla urody

Dla wielu osób, szczególnie kobiet, rozszerzone naczynka krwionośne to defekty urody, które nie są pożądane. Wpływają negatywne na wygląd skóry, a dziej się tak, szczególnie gdy pojawiają się na odsłoniętych częściach ciała. Naczynka rozszerzają się często na twarzy, na dekolcie na nogach, na łydkach.

Nowoczesna metoda, jaką jest laser diodowy www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ likwiduje te niedoskonałości. Jest przy tym bezinwazyjny i w pełni bezpieczny dla zdrowia, nie powodując skutków ubocznych, ani tym bardziej nie pozostawia śladów.

Jak działa laserowe usuwanie naczynek?

Jak sama nazwa wskazuje, w zabiegu tym wykorzystywany jest laser. Wiązka światła naświetla niepożądane naczynka, obkurczając je i zamykając ich prześwit. Po jakimś czasie naczynka i ich pozostałości samoczynnie usuwane są organizmu człowieka. Z reguły dla pełnej skuteczności zabiegów takich należy wykonać kilka w odstępie kilku miesięcy.

Metoda usuwania laserem naczynek www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ jest bezpieczna dla zdrowia, ale osoby chcące z niej skorzystać muszą pamiętać o zaleceniach zarówno przed zabiegiem, jak i po zabiegu. Profesjonalna klinika estetyczna informuje o nich z wyprzedzeniem.