Wózek spacerowy dobry wybór i zadowolenie z zakupu

Jednym z pierwszych produktów, którym są zainteresowani rodzice niemowlaka, jest funkcjonalny oraz praktyczny wózek.

Wózek to najważniejszy element dziecięcej wyprawki, nawet gdy maluch wkracza w okres niemowlęctwa i zaczyna już siedzieć. W chwili gdy dziecko zaczyna pewnie siadać, rodzice rezygnują z wózka głębokiego na rzecz funkcjonalnej spacerówki.

Zaletami dobrego wózka powinny być: bezpieczeństwo, które jest niezwykle ważne przy zakupie nowego wózka jak i tym bardziej wózka używanego, całość wózka powinna być stabilna, wyposażony w pasy. Wózek powinien być wygodny, funkcjonalny i praktyczny, z którego będzie można korzystać miesiącami a nawet latami.

Polecanym wózkiem przeznaczonym dla malutkich dzieci od 6 miesięcy wzwyż jest wózek Joie Litetrax 4. Jest to wózek produkcji brytyjskiej, stworzony dla rodziców ceniących solidność, prostotę oraz funkcjonalność. Wózek ten nie posiada żadnych zbędnych elementów, wyposażony jest jedynie w to, co naprawdę jest potrzebne. Joie Litetrax 4 posiada aluminiowy stelaż, dzięki czemu wózek jest lekki i łatwo się go składa.

Wózek Joie Litetrax 4 mimo, że jest dużym wózkiem, posiada szerokie siedzisko, wykonane z miękkiej pianki, dzięki której maluch wygodnie może podróżować , zapewnia też stabilność przy prowadzeniu. Wózek wyposażony jest w szeroko rozstawione, piankowe koła, a amortyzacja dodatkowo zapewnia rodzicowi i maluchowi płynną jazdę. Szerokie oparcie spacerówki można ustawić w kilku pozycjach, nawet do leżącej, potrzebnej dziecku, które lubi podrzemać na spacerze.

Wózek Joie Litetrax 4 wyposażony jest w szeroką budkę , z wszytą warstwą siateczki, co będzie skutecznie wentylować dziecko w ciepłe dni. Wózek dostępny jest w kilku mniej rzucających się w oczy kolorach, do każdego zestawu dołączona jest folia przeciwdeszczowa. Do wózka Joie Litetrax 4 można dokupić wygodną oraz dużą torbę, którą można przewiesić na pałąku wózka, można także dokupić ciepły śpiworek na nóżki, polecany do zestawu na zimniejsze i wietrzne dni.