Kosmetyki samochodowe do 500 złotych – co warto wybrać

Detailing jest dość kosztownym zajęciem. Z tego względu warto szukać produktów, które mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Na polskim rynku można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Przedstawiamy najlepsze kosmetyki samochodowe do 500 zł!

Kosmetyki samochodowe do 500 zł – co wybrać?

Jednymi z najdroższych produktów autodetailingowych są preparaty stosowane do zabezpieczania karoserii. Są kosztowne, ale zwykle jedna aplikacja wystarcza na bardzo długi czas. Jeśli chce się zainwestować w najbardziej opłacalne artykuły tego typu, warto wybrać kosmetyki samochodowe do 500 zł.

Świetnym środkiem jest np. FX PROTECT EVOLUTION COATING 9H. To profesjonalna, hydrofobowa powłoka ochronna, przeznaczona do zabezpieczania karoserii samochodu. Poprawia walory estetyczne lakieru, a do tego chroni go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wykazuje swoje działanie aż do 3 lat.

Ciekawą powłoką, którą można stosować nie tylko na karoserii, ale też felgach, jest z kolei CleanTech Tech Coat 30ml. Chroni pojazd m.in. przed mikrouszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV, agresywną chemią czy zabrudzeniami pochodzenia organicznego. Po aplikacji działa aż przez 36 miesięcy.

Produktem zasługującym na wyróżnienie jest również np. Zymöl Titanium – wosk 236ml. Zawiera 51% Carnauby, czyli wysokiej jakości oleju naturalnego pochodzenia. Zapewnia tak skuteczne zabezpieczenie, że jest dedykowany do samochodów sportowych i pojazdów poruszających się po trudnych terenach.

Produkty detailingowe do 500 zł – co się opłaca?

Na szczególną uwagę zasługują produkty detailingowe do 500 zł, dostępne w pojemnikach o dużych objętościach. Są idealne dla profesjonalnych salonów, myjni, komisów itp., ale jak najbardziej sprawdzają się także w garażu pasjonata motoryzacji. Wystarczają na długi czas i są niesamowicie wydajne.

Niezwykle przydatnym środkiem jest np. ADBL Interior WOW 5L – dressing do tworzyw sztucznych. Należy dbać przecież nie tylko o karoserię, ale też wnętrze pojazdu. Preparat odżywia plastik, winyl, a także gumę, nadając im satynowe wykończenie. Do tego zabezpiecza je i wydłuża ich dobrą kondycję.

Ciekawa opcją jest również np. Gliptone GT15 – Preparat do czyszczenia nowej tapicerki skórzanej 5l. Właściciele aut z tak wykończoną kabiną koniecznie powinni pielęgnować ją najlepszymi preparatami. Jedynie zadbana skóra na długo zachowuje swój urok.

Wielu osobom przydatny na pewno będzie też np. CarPro Reset – szampon pielęgnuje i odtyka powłoki kwarcowe/ceramiczne 1:500 4L. Środek ten jest przeznaczony do mycia samochodów uprzednio zabezpieczonych specjalnymi preparatami. Nie zawiera żadnych dodatkowych środków nawilżających czy pielęgnujących, dzięki czemu nie narusza powłok.

Gdzie kupić kosmetyki samochodowe do 500 zł?

Zastanawiasz się, gdzie kupić kosmetyki samochodowe do 500 zł? Największy wybór produktów od znanych, renomowanych marek znajdziesz w sklepie Auto Na Blask. Dostaniesz w nim wszystkie wymienione wyżej artykuły oraz wiele więcej. Zróżnicowany asortyment i doświadczona, pomocna obsługa sprawią, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki szybkiej realizacji zamówienia w krótkim czasie otrzymasz potrzebne produkty z dostawą do domu.

Kosmetyki samochodowe do 500 złotych mogą być preparatami gwarantującymi efekty z najwyższej półki. Jeśli chcesz znaleźć produkty właśnie w takim przedziale cenowym, sprawdź ofertę Auto Na Blask. Wybierz idealne preparaty i uzupełnij swoją autodetailingową kolekcję!