Oferta Computer Controls

ccontrols - ccon (1) .jpg

W życiu codziennym otaczamy się produktami elektronicznymi niemal cały czas nie zdając sobie z tego sprawy. Sercem każdego z tych urządzeń jest oprogramowanie. To swoiste centrum dowodzenia, dzięki któremu ekspres do kawy, e-robot, myjka ciśnieniowa czy frezarka działają poprawnie i w niezakłócony sposób.

Dystrybutorzy oprogramowania

Na rynku IT na szczególną uwagę zasługuje dystrybucja oprogramowania Computer Controls. Ta firma technologiczna z siedzibą na Podbeskidziu to niekwestionowany lider na rynku produktów IT, który może pochwalić się bardzo bogatym portfolio produktów. Wśród nich możemy wymienić: Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS.Dystrybutor elektroniki Computer controls swoją ofertę kieruje do bardzo zróżnicowanej grupy klientów. Są to nie tylko inżynierowie i automatycy, ale również pasjonaci elektroniki, którzy w zaciszu swoich pracowni chcą realizować swoje cele. Jest to możliwe dzięki niezwykłej intuicyjności oprogramowania Computer Controls, jego szybkości i niezawodności w obszarze tworzenia schematów, rysunków 2D i 3D, projektowania przeróżnych kształtów czy transmisji wielu formatów danych.

Oprogramowanie Altium Designer

Na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie Altium Designer – sztandarowy produkt z oferty Computer Controls. To prawdziwa hybryda, która w jednym miejscu łączy wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania. Podstawowe benefity oprogramowania Computer Controls to: zastosowanie technologii Design for Manufacturing (DFM), specyficzne środowisko projektowe, projektowanie Rigid-Flex, PCB oraz tworzenie schematów i rysunków technicznych. Dla zainteresowanych warto dodać, że oprogramowanie Altium Designer dostępne jest w trzech wersjach: Altium Designer, Altium Designer SE oraz Altium Designer Viewer. Czym różnią się te wersje? Altium Designer to pełna wersja programu z dostępem do wszystkich narzędzi i edytorów. Altium designer SE jest nieco mniej funkcjonalne, nie posiada bowiem edytora PCB i używa się go wyłącznie do tworzenia schematów. Z kolei oprogramowanie Altium Designer Viewer ma kształt darmowej licencji, dzięki której możliwe jest przeglądanie lub drukowanie dokumentów z poziomu Altium Designer.