Dlaczego warto postawić na dermapeny?

Dermapeny to rewelacyjne urządzenia, które nie tylko pomagają w spłycaniu zmarszczek, ale co najważniejsze dzięki nim można odmłodzić skórę i wyrównać jej koloryt. Zabiegi są praktycznie bezbolesne, bardzo krótkie i przynoszą spektakularne efekty, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Dlaczego warto?

Dermapeny, to idealny wybór dla tych osób, które w mało inwazyjny sposób chcą poprawić stan swojej skóry. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że dermapen można wykorzystać do redukcji blizn potrądzikowych i pooperacyjnych. Za pomocą dermapenów możliwe jest także stymulowanie poszczególnych procesów melanogenezy.

Dermapeny to w chwili obecnej najskuteczniejsze i najtańsze urządzenia do stymulowania produkcji nowego kolagenu. Poprzez mikro uszkodzenia skóry organizm znacząco zwiększa produkcję kolagenu, który odpowiada za przebudowanie uszkodzonego fragmentu skóry.

Kiedy pomóc może dermapen?

Dermapen wykorzystywany jest przez osoby, które raz na zawsze chcą rozwiązać problem z nierówną strukturą skóry, rozstępami i cellulitem. Mało osób zdaje sobie sprawę również z tego, że nakłuwanie skóry wykonuje się także przy rozrzedzaniu włosów.

Olbrzymim atutem terapii igłowej jest to, że substancja aktywna zdecydowanie efektywniej dociera do głębokich warstw skóry. Dermopen działa zdecydowanie skuteczniej niż zwykłe kremy i maści. Warto wspomnieć także o tym, że mikro nakłuwanie powoduje tylko minimalne uszkodzenia skóry bez potrzeby usuwania warstwy zdrowego naskórka. Zabiegi z wykorzystaniem dermapenów są w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla peelingów chemicznych i zabiegów laserem.

Jakie urządzenie najlepiej wybrać?

Dobór najlepszego urządzenia w dużym stopniu uzależnione jest oczywiście od samego obszaru zabiegowego oraz od problemu, z którym chcemy się zmierzyć. W miejscach, gdzie skóra jest grubsza wykonuje się oczywiście znacznie większe nakłucia, które powodują większe stany zapalne.

Dermapeny o najdrobniejszych igłach wybierane są do zabiegów na twarzy. Dzięki tym urządzeniom można precyzyjnie opracować nie tylko okolice oczu, ale również okolice ust. Kuracja przyniesie satysfakcjonujący efekt, gdy zostanie powtórzona co około 2-4 tygodnie. Jeżeli chodzi o twarz, to zazwyczaj wykonuje się serie 5-8 zabiegów.

Dermapeny dostępne są w ofercie beautysystem.pl