Zainteresowanie PKS Wejherowo

Można przypuszczać, że wiele osób zadaje sobie pytanie, czy PKS Wejherowo może cieszyć się większym zainteresowaniem? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednak łatwa. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym temat ten wymaga uwzględnienia różnych punktów widzenia.

Potrzebne są promocje?

Niektórzy mogą powiedzieć, że najlepiej byłoby, gdyby PKS Wejherowo wprowadził znacznie tańsze bilety. Atrakcyjne promocje potrafią znacząco wpłynąć na wyobraźnię. Niemniej nie możemy dać się ponosić emocjom. Owszem, promocje są ważne, ale też nie wszyscy mogą sobie na zniżki pozwolić.

Wystarczy zwrócić uwagę na to, jak przedstawia się sytuacja na polskich stacjach paliw. Tanio nie jest i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie coś miało się zmienić. To powoduje, że trudno jest rozmawiać o niskich cenach. W ogóle niektórzy mogą myśleć, że mamy do czynienia z wyzyskiem, ale nie powinniśmy stawiać sprawy w ten sposób. Jak benzyna jest droga, to i ceny autobusów muszą rosnąć.

Ile klienci mogą przytrzymać?

Przerzucanie wszystkiego na klientów to naturalna kolej rzeczy (jakkolwiek to przykro nie zabrzmi). Aczkolwiek należy pamiętać o tym, że ze wszystkim można przesadzić. Klienci też mają swoje granice i w pewnych okolicznościach mogą zrezygnować z podróżowania komunikacją miejską. Można więc powiedzieć, że obecnie jesteśmy na drodze do naprawdę poważnego kryzysu. Jeśli się oczywiście nic nie zmieni (a nic nie wskazuje na zmianę).

Trzeba również przyznać, że są też takie osoby, które zwyczajnie nie będą miały innego wyjścia. Trudno powiedzieć, jak wiele takich ludzi jest, ale pewnie spora część z nas zna osoby bez samochodu. Tacy ludzie mogą pójść pieszo czy podróżować rowerem, ale ile osób decyduje się na jedno z tych dwóch rozwiązań? Ponadto musimy pamiętać, że w pewnym wieku rozwiązania te mogą stanowić niemały problem. Oczywiście są jeszcze taksówki, ale jest to opcja, o której chyba nie ma sensu wspominać. Chodzi rzecz jasna o ceny – taksówki są w końcu znacznie droższe niż komunikacja miejska.