Podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając krem na ujędrnienie biustu?

Na rynku jest wiele kosmetyków, nazywanych 'krem na piersi’, mających za zadanie zwiększyć rozmiar i ujędrnić. Jednak nie każdy produkt okraszony tych mianem został opracowany specjalistycznie dla skóry dekoltu i spełnia swoje obietnice. Zazwyczaj kremy powiększające biust sprzedawane w zwykłych drogeriach za niewielkie pieniądze mają charakter zwykłego balsamu do ciała, dodatkowo pełnego szkodliwych substancji chemicznych.

Na co zwracać uwagę wybierając krem powiększający do biustu?

  • Postaw na naturalność: Skóra piersi jest stosunkowo cieńsza niż w innych partiach ciała. Przez to, szkodliwe substancje mają znacznie łatwiejszy dostęp do organizmu, powodując tym samym większe ryzyko, niż w przypadku mniej wrażliwych miejsc. Zadbaj oto, aby zakupić kosmetyk, w którym nie ma: parabenów, konserwantów, aromatów, silikonów i innych substancji, mogące podrażniać delikatną skórę piersi. W niektórych przypadkach, nienaturalne składniki mogą powodować przewlekłe i niebezpieczne konsekwencje zdrowotne.
  • Zainwestuj w bogaty skład: Produkty z krótkim, ubogim składem zwyczajnie nie będą skuteczne. Aby krem powiększający do biustu miał szansę faktycznie zadziałać, musi posiadać skład opracowany z największą starannością i dbałością o to, aby składniki współpracowały, dając szybkie i satysfakcjonujące efekty. Jedynie aktywne składniki, specjalnie do tego przeznaczone, są w stanie powiększyć i ujędrnić biust
  • Wybierz renomowany produkt: Przy kupnie produktu, warto kierować się opinią nabywców. Krem na ujędrnienie biustu, który nie spełnia obietnic, nie będzie cieszył się popularnością, a negatywne recenzje odstraszą potencjalnych kupców. Dlatego powinnaś zdecydować się na zaufaną firmę, posiadającą mnóstwo pozytywnych opinii. Jeżeli produkt zadziałał u większości użytkowników, najprawdopodobniej sprawdzi się również u ciebie.
  • Multizadaniowość: Od idealnego kremu możesz oczekiwać naprawdę wiele. Powinien on zwalczać rozstępy. Kremy ujędrniające do biustu muszą zapewniać długotrwałe nawilżenia, ochraniać wrażliwą skórę piersi przed zewnętrznymi wpływami, posiadać funkcję przeciwstarzeniową, łagodzić podrażnienia, a także dawać trwały efekt delikatnego nawilżenia piersi.

Realistyczne oczekiwania

Pamiętaj jednak, że kremy na powiększenie biustu, nie dadzą efektów jak spod skalpela. Mają jednak znaczną przewagę nad operacją plastyczną. Dają delikatny i subtelny efekt, który w wyrafinowany sposób podkreśla naturalne walory sylwetki. Kurację możesz przerwać w każdej chwili, jeżeli uznasz że nie chcesz dalszych efektów, natomiast zabieg chirurgiczny ma nieodwracalny charakter. Kremy na powiększenie biustu działają w naturalny sposób, od wewnątrz, pogrubiając naskórek. Dzięki temu nie skazujesz się na długą, bolesną rekonwalescencję. Zaoszczędzisz również sporo pieniędzy, ponieważ kuracja specjalistycznym kremem jest tańsza niż wizyta u chirurga plastycznego.

Krem Frashe

krem na ujędrnienie biustu Frashe

To wyjątkowy produkt na rynku, wyróżniający się spośród reszty kosmetyków tego typu, posiadający w pełni naturalny skład oraz skuteczne roślinne ekstrakty takie jak: canthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, czy ekstrakt z pąków. Inne kremy powiększające do biustu działają jedynie na zewnętrzne partie naskórka, natomiast Frashe dociera znacznie głębiej, zapewniając najlepszą ochronę i pielęgnacje.

Został on utworzony z myślą o wszystkich kobietach: od tych najstarszych, przez te w ciąży i karmiące piersią, aż do pań pragnących zadbać o swoją skórę w młodym wieku i zahamować procesy starzenia – nasz produkt z pewnością spełni wszystkie twoje wymagania i najbardziej indywidualne potrzeby.

Najważniejszym powodem zmiany stanu naskórka jest troska o jej stan i regularność. Krem używany sporadycznie nie naprawi twojej skóry. Aby poprawić jej jakość musisz stosować go raz lub dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Twoje ciało odwdzięczy się na stare lata, zachowując młody wygląd, a ty będziesz przyciągać spojrzenia jędrnym, gładkim dekoktem i powiększoną miseczką.