Główne zalety liposukcji laserowej

Zabieg liposukcji laserowej bez wątpienia ma szereg korzystnych aspektów. Warto się z nimi zapoznać, a także dowiedzieć się nieco więcej na temat ich specyfiki. Dzięki temu możliwe będzie podjęcie decyzji związanej z wykonaniem zabiegu.

Korzystne efekty

Wśród głównych zalet wykonywania zabiegów liposukcji laserowej można wskazać bardzo korzystne efekty, jakie można uzyskać. Efekt modelowania ciała jest wyraźny i trwały oraz stosunkowo szybki. Dlatego coraz więcej osób, które zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową, decyduje się na wykonanie liposukcji. Pierwsze efekty są widocznie bezpośrednio po zabiegu, jednak są zintensyfikowane wraz z upływem czasu. Całkowity efekt widoczny jest dopiero trzy miesiące po wykonaniu zabiegu.

Poprawa wyglądu skóry

Dzięki zabiegowi liposukcji laserowej możliwa jest skuteczna poprawa stanu skóry, a także jej wyglądu. Podczas zabiegu następuje koagulacja naczyń krwionośnych, co znaczy, że są one zamykane. Dzięki temu na skórze nie pojawiają się żadne zaczerwienienia oraz siniaki, które mogą być związane z rozszerzonymi naczynkami. Oprócz tego zabieg liposukcji sprawia, że skóra jest bardziej wygładzona oraz ujędrniona. Powierzchniowa jędrność skóry znacznie się poprawia, co jest dodatkową korzyścią wynikającą z przeprowadzenia tego zabiegu.

Wygoda zabiegu

Liposukcja laserowa – saywowclinic.pl to także stosunkowo wygodny zabieg dla pacjentów, który nie jest nadmiernie inwazyjny. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co znacząco wpływa na komfort pacjenta oraz jego odczucia w trakcie zabiegu. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest dość krótki i nie ma konieczności przerywania przez niego wykonywania swoich codziennych czynności. Dodatkowo sam zabieg również realizowany jest w stosunkowo krótkim czasie, ponieważ zazwyczaj nie przekracza godziny.

Bezpieczeństwo i mała inwazyjność

Zabieg liposukcji laserowej jest mało inwazyjny dla pacjentów, co sprawia, że jest dla nich bezpieczny. Podczas zabiegu nie pojawiają się krwawienia, ani też inne niepożądane sytuacje. Jednak w tym przypadku warto zwrócić uwagę na pewne wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu. Przed liposukcją laserową warto skonsultować się z lekarzem, który oceni, czy możliwe jest bezpieczne wykonanie tego zabiegu.