Ekstrawaganckie suknie ślubne w Szczecinie

Ślub zasadniczo ma się raz w życiu, więc niektórzy z ej okazji chcą zaszaleć. Pan młody może przywdziać garnitur w nieoczywistym kolorze. Większe pole do popisu ma jednak kobieta. Na jaki stopień oryginalności można sobie pozwolić?

Styl oversize i proste suknie ślubne Szczecin

Ubrania oversizowe podbiły rynek. Odzież większa o jeden lub dwa rozmiary jest wygodna i pozwala na swobodę ruchów. Jest to styl ubierania, który świetnie sprawdza się na co dzień, ale, czy sprawdzi się także jako element mody ślubnej.

Zdawać, by się mogło, że akurat w zakresie sukien ślubnych niedozwolona jest taka nonszalancja i odstępstwo od normy, gdyż suknie powinny być idealnie dopasowane. Tymczasem nic bardziej mylnego. Jeśli chodzi o Suknie ślubne Szczecin oferuje suknie oversize dla odważnych panien młodych. Nie jest poza tym prawdą, że tego typu ubrania są przeznaczone wyłącznie dla pań puszystych.

Sukienki do ślubu w stylu boho

Styl boho i moda retro wracają na salony. Dotyczy to nawet strojów ślubnych. Sukienki na ślub utrzymane w tej konwencji są bardzo dziewczęce oraz pełne uroku. Charakteryzują się dużą ilością falbanek, zwiewnością i lekkimi materiałami przyjaznymi ciału.

Obecnie popularnością cieszą się całe wesela w stylu boho. Przebierają się nawet weselni goście. Lokale biesiadne i restauracje wychodzą nawet naprzeciw oczekiwaniom nowożeńców i aranżują sale w tym samym stylu. Taka niesamowita oprawa z pewnością zostanie zapamiętana na długo i będzie miło wspominana przez wszystkich weselników. Strój panny młodej oraz całe otoczenie mają ogromny wpływ na atmosferę podczas uroczystości.

Sukienka ślubna według własnego projektu

W Szczecinie funkcjonuje naprawdę sporo salonów ślubnych, więc teoretycznie, jeśli dobrze się poszuka, można znaleźć sukienkę odpowiadającą potrzebom przyszłej panny młodej. Czasem jednak ma ona konkretną wizję sukienki w głowie i w żadnym razie nie chce niczego innego. Może zatem poprosić w salonie krawieckim o wykonanie dokładnie takiego modelu sukni ślubnej.

Indywidualne projekty bywają ekscentryczne i odbiegają często od klasycznych ślubnych konwencji. Jednakże, biorąc pod uwagę, że ślub ma być jednym z najważniejszych wydarzeń, pozwolenie przyszłej żonie na kreatywne eksperymenty wydaje się w pełni uzasadnione. Nawet jeśli kreacja będzie bardzo odważna i unikatowa, więc nie spodoba się innym, istotne jest to, by podobała się osobie, która ją założy.