Ekspozytory reklamowe z polipropylenu – inwestycja w jakość

Ekspozytory reklamowe z polipropylenu – inwestycja w jakość

Szukasz pomysłu na to jak zareklamować swoje usługi? Postaw na ekspozytory reklamowe! Nasze standy informacyjne z nadrukiem reklamowym wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, jakim jest biały polipropylen. Jego struktura zapewnia twojej reklamie świetny wygląd przez długie lata.

Stojaki reklamowe wewnętrzne

Jak sama nazwa wskazuje, takie standy przeznaczone są do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzują się dużą mobilnością i lekkością. Występują w przeróżnych formach i rozmiarach.

Stand’ard – klasyka gatunku

Pierwszym przykładem takiego ekspozytora jest tak zwany stand’ard. Jest to najtańsza i najbardziej rozpowszechniona forma stojaka reklamowego. Może zostać wycięty zgodnie z preferencjami klienta, najpopularniejszymi kształtami są prostokąt i human stand w formie człowieka. Stand’ard to jednostronnie zadrukowana, nieskładana plansza z dowolną grafiką.

Fotostand – humorystycznie i z polotem

Kolejnym stojakiem reklamowym, po który często sięgają nasi klienci, jest fotostand, nazywany też faceboardem lub monidłem. Jak sugerują już same nazwy, ta forma stojaka posiada wycięcie na twarz. Faceboard świetnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. To szczególnie popularny stand pośród par młodych, które chętnie zamawiają humorystyczne monidła na wesela.

Żagiel reklamowy – oryginalnie, niebanalnie

Forma mniej znana, charakteryzująca się wygięciem planszy do tyłu, dzięki czemu kształtem przypomina smagany wiatrem żagiel. Taka reklama o imponujących wymiarach rzuca się w oczy i zapada w pamięć. Z tego też względu spełnia wszelkie warunki stojaka idealnego! Oczywiście powierzchnia może zostać dowolnie zadrukowana, zgodnie z potrzebami klienta.

Zaciekawiły Cię nasze propozycje? Koniecznie kliknij w ten link: https://brooklyn.pl/products/jednostronne-wewnetrzne/ i sprawdź jakie inne formy reklamy jednostronnej wewnętrznej posiadamy w naszej ofercie internetowej. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących twojego zamówienia. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.