PKS Strzelce Opolskie – najważniejsze informacje

PKS Strzelce Opolskie – najważniejsze informacje

Przedsiębiorstwo PKS Strzelce Opolskie samodzielnie działa od 48 lat. Przez lata swojej działalności doświadczyło wielu zmian i modernizacji. Spółka PKS Strzelce Opolskie świadczy usługi dla ludności oraz dla innych podmiotów gospodarczych. Zakres usług jest dość szeroki i obejmuje najważniejsze działania związane z komunikacją samochodową.

Najważniejsze usługi świadczone przez PKS Strzelce Opolskie

Przedsiębiorstwo to zajmuje się przede wszystkim przewozem osób autobusami, w tym wyjazdami turystycznymi. W spółce tej jest możliwość wynajmu autokarów. Poza tą działalnością warto wymienić takie usługi jak: naprawa pojazdów ciężarowych i autobusów, sprzedaż paliwa, a także części zamiennych do wcześniej wymienionych pojazdów, wykonywanie badań technicznych pojazdów osobowych, ciężarowych i autobusów.

Oprócz typowych usług związanych z komunikacją, przewozami i pojazdami PKS Strzelce Opolskie oferuje wynajem powierzchni reklamowych.

Udogodnienia dla klientów

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Strzelcach Opolskich zapewnia swoim klientom bilety jednorazowe i miesięczne w przystępnych cenach. Na stronie firmy znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług, odjazdów, przyjazdów autobusów, cen, a także dokładną mapę przystanków. Jeśli klient chce o coś dopytać, może skorzystać z udostępnionych w witrynie numerów telefonów oraz adresów e-mail.

PKS w Strzelcach Opolskich publikuje na swojej stronie regulaminy dotyczące: przewozu osób i bagażu, korzystania z dworców autobusowych, a także korzystania z sieci Wi-Fi. Warto z tymi dokumentami się zapoznać.

Zmiany i ogłoszenia

Każda zmiana w kursach autobusowych jest z wyprzedzeniem zamieszczana na głównej stronie internetowej PKS Strzelce Opolskie. Tutaj również klienci znajdą informacje związane ze zmianą cennika, utrudnieniami, remontami przystanków, zmianą odjazdów i przyjazdów autobusów.

Warto wspomnieć, że witryna należąca do spółki w Strzelcach Opolskich jest przystosowana dla osób słabo widzących, co znacznie ułatwia poruszanie się po niej tym osobom i sprawdzanie potrzebnych informacji.